Стена уби 7-годишно дете

Момченцето починало от раните си в "Пирогов"

https://blitz.bg/intsidenti/stena-ubi-7-godishno-dete_news215226.html Blitz.bg

7-годишно дете почина след битов инцидент в пернишкия квартал „Бела вода”, съобщиха от ОДМВР - Перник. Нелепата трагедия се разиграла вчера, около 20:15 ч.

Момченцето си играело пред къщатата на 41-годишния И.Б. Мъжът строял ограда от циментови блокчета. По неизяснени до момента причини част от оградата се строполила върху 7-годишния син на И.Б.

Детето получило тежка черепно-мозъчна травма. Оказана му е първа медицинска помощ в МБАЛ „Р. Ангелова" – Перник и по-късно то било транспортирано в „Пирогов”. Въпреки положените усилия от страна на медицинските екипи, детето починало.

Образувано е следствено дело и работата по изясняване на случая продължава. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай