Борисов със спешна заповед след страшните СНИМКИ от река Искър ВИДЕО
На извънредно заседание, свикано от премиера, правителството отпусна 220 000 лева за почистване на отпадъците от коритото на водоема пред стената на ВЕЦ "Своге"
София, България 15 Ян. 2021, 18:50 9573 прочита 19 коментараТолкова страшни СНИМКИ от р. Искър досега не са се появявали!
В рамките на заседанието правителството отпусна 220 000 лева за почистване на отпадъците от коритото на река Искър пред стената на ВЕЦ "Своге".
Областният управител на Софийска област Илиан Тодоров благодари на премиера Борисов за светкавичната реакция и финансова помощ от правителството.
"Между 10 и 12 декара е боклукът, проблемът е сериозен и се надявам в най-скоро време да се реши", отбеляза Тодоров в рамките на заседанието. Кметът на Своге Емил Иванов също изрази благодарност за помощта от държавата.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
19 Коментара: