45-годишен работник е в тежко състояние, след като падна от близо шест метра на асансьорна шахта на новострояща се сграда в Бургас.
Пострадалият е със сериозни наранявания в областта на главата, на гръдния кош и на крайниците.
Настанен е в шокова зала на бургаската болница.
Инцидентът е станал около 8,30 часа тази сутрин в центъра на града. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.