Строителен работник падна в асансьорна шахта

https://blitz.bg/intsidenti/stroitelen-rabotnik-padna-v-asansyorna-shahta_news47568.html Blitz.bg

45-годишен работник е в тежко състояние, след като падна от близо шест метра на асансьорна шахта на новострояща се сграда в Бургас.

Пострадалият е със сериозни наранявания в областта на главата, на гръдния кош и на крайниците.
Настанен е в шокова зала на бургаската болница.

Инцидентът е станал около 8,30 часа тази сутрин в центъра на града. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай