Свлачище заплашва да повлече къща, собственикът не иска да я напусне

https://blitz.bg/intsidenti/svlachishte-zaplashva-da-povleche-kashta-sobstvenikat-ne-iska-da-ya-napusne_news70564.html Blitz.bg

Значително количество земни маси са пропаднали от дере, разделящо местностите Евксиноград и Траката, съобщиха от "Гражданска защита".

Свлачището се е активизирало в неделя вечерта.

Дължината да пропадналия участък е около 4 метра.

Мястото е заградено и обезопасено със сигнална лента. Мъжът, подал сигнала, е бил предупреден, но е отказал да напусне къщата си, намираща се в непосредствена близост до свлачището – на 2 м от оградата. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай