Тийнейджъри намушкали 19-годишен в Бургас, отказал да им даде GSM-а си

https://blitz.bg/intsidenti/tiyneydzhari-namushkali-19-godishen-v-burgas-otkazal-da-im-dade-gsm-a-si_news17585.html Blitz.bg

Тийнейджъри, почти деца, са били тримата, които пребиха и наръгаха с нож 19 –годишен бургазлия, защото отказал да се прости с GSM-а си, предаде кореспондентът на БЛИЦ в Бургас.

В резултат на бързите оперативно-издирвателни мероприятия, предприети от служители на Второ РПУ Бургас, във връзка с нанасянето на прободна рана в областта на дясното бедро на 19 годишен бургазлия в близост до бензиностанция "Шел" край парк "Изгрев", осъществено в понеделник, са установени тримата нападатели, съобщиха от полицията. Това са 15-годишният. Ж.К., О.Т. на 16 години и  Г.К. на 14 години и тримата от Бургас. От младежите е иззет ножът, с който е извършено пробождането. Работата по случая продължава от служители на Второ РПУ Бургас. /Марина Шиварова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай