Мъж е починал след падане от висок блок на улица ул. Ген. Георги Попов" във Варна, сигнализира очевидец, цитиран от Петел.бг. От полицията потвърдиха, че инцидентът е станал около 11:00 часа днес, край блок 25.
Става дума за млад мъж, като в момента се изясняват причините за случилото си. Не е изключено да става въпрос за самоубийство.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.