Мъж и две жени, пострадали при катастрофа в местността Беледия хан, са приети на лечение в „Пирогов”.
Л.Л. на 25 г. е със счупен нос и фрактура на лявото коляно.
П.А. на 23 години е със счупен таз, фрактура на дясната китка, контузия на главата и контузия на гръдния кош.
При постъпването й в „Пирогов” е приета в противошоковата зала.
М.К. на 45 години е с две счупени ребра вляво.
За лечение е приет служителят на Магистрална полиция В.Б. на 35 г. от гр. Сандански. Той е с фрактура на дясното коляно.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.