За броени часове, в нощта срещу неделя в Токсикологията на “Пирогов” са приети двама млади мъже и тийейджър.
В 23.15 часа с алкохолно отравяне и три прорезни рани на лявата мишница е постъпил 29-годишният К.М., транспортиран с линейка на Бърза помощ.
В 0.43 часа от болницата „Света Ана” (бившата Окръжна) е преведен 18-годишният Г.Ю. момчето е прекалило с екстази.
В 2.45 часа от завадение, близо до НДК е докаран 15-годишният М.К. Настанен е детската токсикология с алкохолно отравяне./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.