Трима души са се изгубили на Витоша. Това съобщиха за Агенция БЛИЦ от Планинската спасителна служба. В момента се извършва операция по издирването им от планински спасители.
Изгубилите са двама мъже и една жена. Те са подали сигнала около 17 часа в спасителната служба. Районът, в който ги издирват, е между Самара и Селимица. От планинската спасителна служба за момента заявиха, че не е възможно да бъде дадена повече информация. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.