Трима в ареста, жена в болница след сватбарски бой

https://blitz.bg/intsidenti/trima-v-aresta-zhena-v-bolnica-sled-svatbarski-boy_news46020.html Blitz.bg

Трима души са задържани в РУ на МВР-Кирково, а една жена е настанена в болницата в Кърджали след скандал и сбиване на сватбено тържество в село Кирково. Това съобщиха от полицията в Кърджали.

Разправията избухнала между две групи младежи около 22 часа снощи. Свадата прераснала в ръкопашна схватка и в мелето един от младежите използвал газов спрей. 43-годишна жена, която е била на тържеството, е настанена под наблюдение в болницата. В управлението на МВР в Кирково по случая са задържани Ю.О./21/, О.О./18/ и Е.А./20/. Изясняването на скандала продължава с оглед на чл.325, ал.1 от Наказателния кодекс за хулиганство. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай