Трима души, пострадали пред заведение в подлеза на НДК, са настанени в “Пирогов” тази сутрин.
В 6.50 ч. тази сутрин е постъпил Д. М. на 21 години, намушкан в лявата ръка и челото, съобщиха от института за спешна помощ. Той е оставен на лечение в болницата. В 10.30 ч. са приети В. К. на 25 години, с контузия на главата и И. З. на 32 години също с контузия на главата. След оказаната им медицинска помощ са освободени за домашно лечение. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.