Установена е самоличността на мъжа, загинал при катастрофа на автомагистрала “Тракия” край Пловдив. Това е Г.П./ 55 г./ от Нови Искър, съобщиха от МВР.
Първоначално се предполагаше, че в автомобила е имало още един пътник.
Припомняме, че вчера, в 14.30 часа лек автомобил “Фиат Типо” излязъл вдясно от пътя, ударил се в метална колона на билборд, съборил 38-метра от оградната мрежа край пътя, преобърнал се в канала край магистралата и се запалил. Той и колата са изгорели. Причината за случилото се е в процес на изясняване./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.