Увеличиха се загиналите след експлозията на блока в Магнитогорск

https://blitz.bg/intsidenti/uvelichiha-se-zaginalite-sled-eksploziyata-na-bloka-v-magnitogorsk_news649024.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Броят на жертвите на срутването на 10-етажна сграда в Магнитогорск, Русия, се увеличи до 11 души, съобщава Министерство на извънредните ситуации в Челябинска област.

По-рано се съобщаваше за 9 жертви на трагедията.

Путин по спешност в Магнитогорск заради многото труповете


Спасители вчера откриха живо 11-месечно бебе под руините на срутилия се блок. Губернаторът на Челябинска област съобщи, че спасителните екипи чули бебешки плач. Бебето оцеляло при температура от минус 25 градуса, защото е било в добре завито в креватчето си.

Огромна трагедия в Русия в навечерието на новата година, спасители вадят трупове от разрушена сграда (ВИДЕО)

Остава неизвестна съдбата на други около 30 човека, които вероятно са се намирали в сградата в момента на взрива, срутил част от десететажната сграда.

Превод и редакция: БЛИЦ

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай