От фотосите се разбира, че трамваят, който се движи по линия номер 4, е излязъл от релсите.
Инцидентът е станал в района на Съдебната палата в София.
Какво е довело до извънредната ситуация така и не става ясно. Не се знае и има ли пострадали при случилото се.
Интересно е обаче какво се е случило след като трамваят е излязъл от релсите.
„Сговорна дружина Трамвай повдига! Самсон, Херкулес и Попай - Шкембе да Ядът!“, написа Борис, който качи снимките.
![]()
Фотосите разкриват как веднага след инцидента са се събрали доста хора, които със собствени сили и взаимно са върнали трамвая в релси – буквално и преносно.
![]()
![]()
Под снимките му веднага заваляха куп коментари, които се възхищаваха от взаимната работа на напълно непознати хора.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.