Кметът веднага се е обадил на тел. 112 и на място веднага са пристигнали екипите на полицията и на Спешна помощ. Установена е самоличността на мъжа, с инициали Т. К. К., на 65 години, от село Боденец.
При огледа е установено, че няма следи от насилие, и мъжът е починал от естествена смърт. Кметът обясни, че от доста време К. е имал здравословни проблеми. Предполага се, че е тръгнал да си купи хляб, и е паднал на улицата.
Починалият е бивш железничар, има син и дъщеря, но живее сам. Съпругата му живее във Враца.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.