Ватман стреля по пътник с газов пистолет

https://blitz.bg/intsidenti/vatman-strelya-po-patnik-s-gazov-pistolet_news56196.html Blitz.bg

На прибиране към депо "Банишора" ватман стреля с газов пистолет по пътник след кратко спречкване помежду им. Пътникът не е пострадал сериозно.

Инцидентът е станал на кръстовището на ул. "Пиротска" и бул. "К. Величков".

Трамваят се движел по линия номер 6 и се прибирал за депо, обясниха от дружеството. Полиция спряла трамвая, както и движението на мотриси по бул. "К. Величков". 

Според обясненията на ватмана пътникът се е държал агресивно и го е предизвиквал, като го замерял с плодове.

От ръководството на „Столичен електротранспорт” увериха, че ще накажат служителя си, ако се докаже, че е виновен за инцидента. По предварителни данни обаче пътникът е бил пиян и се е държал агресивно.
/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай