Линейка долетя по спешност в центъра на Враца в четвъртък следобед
Инцидентът е станал на бул.“Никола Войводов“, пише BulNews. Свидетели разказват, че 47-годишна жена вървяла по централната пешеходна зона, когато паднала и си ударила лошо главата.
За щастие не била сама и веднага бил подаден сигнал на тел.112 за случилото се.
Екипът спешни медици реагирал светкавично и пристигнал на мястото за броени минути. Пострадалата веднага е натоварена в линейка.
По първоначална информация жената е в добро общо състояние, но на една от пейките все ще седят салфетки, целите в кръв, което говори, че се е ударила лошо.



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.