Взрив в кола на паркинг избухна в Монтана

https://blitz.bg/intsidenti/vzriv-v-kola-na-parking-izbuhna-v-montana_news28460.html Blitz.bg

Взривно устройство, поставено в задната част на автомобил на паркинг пред жилищен блок в кв. "Младост" в Монтана е избухнало снощи, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал около 21 часа.

Колата е "Форд Ескорт", собственост на 58-годишния С.Г. Нанесени са щети и на паркиралите край взривения автомобил 2 леки коли. Жертви и пострадали в следствие на взрива няма. Образувано досъдебно производство. Работата по случая продължава от сектор "ПОТП" и РУ МВР- Монтана. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай