Заляха варненеца Бобо с киселина

https://blitz.bg/intsidenti/zalyaha-varneneca-bobo-s-kiselina_news58292.html Blitz.bg

32-годишен мъж е бил залят с киселина пред бл. 147 в кв. "Младост" във Варна, съобщи д-р Антоанета Касабова от Спешния център в морската ни столица, предаде Дарик. Сигнал за инцидента е получен около 20.00 часа вчера.

"Лицето на пострадалия не е засегнато. Наранена е кожата на гърба и ръцете", обясни д-р Касабова.

По думите й, изгарянията са леки - 0,05%, и няма опасност за живота на мъжа. Пострадалият мъж вече е освободен за домашно лечение.

Полицията работи се по издирване на извършителя, каза за Дарик Жени Жейнова от ОД на МВР в града. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай