Земетресение усетено в Разлог

https://blitz.bg/intsidenti/zemetresenie-useteno-v-razlog_news46999.html Blitz.bg

Слабо земетресение с магнитуд около 3,8 по скалата на Рихтер е усетено в 10,15 часа в района на Разлог, съобщиха от Министерството на извънредните ситуации. Епицентърът на земния трус е бил на 90 км на юг от София, на територията на страната, сочат данните на Сеизмологичния център към Геофизичния институт на БАН.

Няма данни за материални щети. Няма опасност за населението. 

На 25 април земетресение с магнитуд 5.3 по скалата на Рихтер бе регистрирано в района на румънската планина Вранча и бе усетено в Северна и Североизточна България. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай