Столичанка изхвръкна от магистрала "Тракия" и заби колата си в горичката, видя БЛИЦ. Инцидентът е станал около 6 ч., тази сутрин, малко след 13 километър на аутобана, посока Пловдив.
26-годишната шофьорка е откарана в болница със счупен таз, но без опасност за живота. Все още се изясняват причините за инцидента. Жената не е употребила алкохол, съобщиха за БЛИЦ от МВР.
Според една от версиите столичанката е задрямала на волана и за секунди е изгубила управление. Има вероятност и да е била засечена от друг автомобил и затова да е навила волана на дясно.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.