24-годишна жена е загинала на място в Сливенския балкан след падане от високо, съобщиха от Областна дирекция на МВР Сливен.
Туристката е паднала около обяд на 2 май близо до водопад в местността „Змееви дупки" над града. Жената е била сама по време на инцидента. Наоколо е имало други туристи, които са съобщили за случилото се.
Няма данни за насилствена смърт, назначена е аутопсия, мястото е посетено от съдебен лекар. Образувано e дознание, допълниха от полицията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.