Две жени пострадали, при катастрофа, и пребит мъж са приети в „Пирогов”.
След катастрофа на Самосовско шосе вчера около 20.30 часа в „Пирогов” са приети М.А. на 57 години и К. Д. на 47 години. Те са били пътнички в катастрофиралите автомобили. М.А. е със счупена дясна ръка и 4 счупени ребра в ляво. К.Д. е със сътресение на мозъка и рана на лявото слепоочие.
В 2.55 часа след побой с грабеж на столичната улица „Охрид”, помощ е потърсил 73 -годишният А.А. Той е с контузии на гърдите и корема и хематом на челото. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.