Тази сутрин хасковлии, които отиваха на работа наблюдаваха твърде интересна картина. На кръстовището между улиците „Дунав” и “Св. Кирил и Методий” стана екшън при който се обърна едната от колите с гумите нагоре.
Шофьорка с миниатюрен фиат „Пунто”, най-вероятно закъсняваща за работа навлиза в кръстовището с превишена скорост при червен светофар. Засечено от правилно движещ се ван „Рено”, фиатчето се обръща с гумите нагоре за частица от секундата.
Като по чудо и двамата водачи са напълно невредими, дрегерът не е отчел наличието на алкохол, казаха от полицията.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.