Владислав Панев, който си направи селфи с Делян Пеевски и получи много критики както от средите на зеленото движение, към което принадлежи, така и от средите на "Демократична България", е подал оставка като зам.-председател на парламентарната група.
Той се извинява за това, че е предизвикал такива негативни реакции с постъпките си, оценявайки я като грешка. Каква точно е грешката, че се е снимал с редовно избран депутат в българския парламент така и не става ясно както обикновено и при други вътрешнопартийни драми на умно красивите.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.