![]()
Станчо Димов
Той заяви, че е трябвало да са уведоми полицията по-рано за спрелия тир. Разказа, че преди катастрофата лек автомобил е отъркал калника си в него. Хората са чукали по вратата на тира и се опитвали да събудят шофьора, но са останали с впечатление, че в кабината няма никой, уточнява БНТ.
Според него загиналият водач на микробуса не е имал възможност да реагира. Нямал е шанс да оцелее при дъжда, мъглата и спрелия камион, и при, по думите му, "безхаберието" на тези, които поддържат пътищата.
Според Димов шофьорът на микробуса е бил добър водач и никога не е имал дори малки инциденти.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.