Тир удари мантинела край Карнобат заради инсулт на шофьора

61-годишният водач е транспортиран в УМБАЛ-Бургас в критично състояние

https://blitz.bg/katastrofi/tir-udari-mantinela-kray-karnobat-zaradi-insult-na-shofyora_news1159136.html Blitz.bg
© paragraf.bg

61-годишен шофьор на тежкотоварен камион загуби контрол над управляваното превозно средство на автомагистрала „Тракия“ в района на Карнобат.

Шофьорът навлязъл в крайпътен паркинг, където камионът се ударил два пъти в еластичната предпазна ограда и спрял в отводнителна канавка.

По информация на полицията, причината е внезапно влошаване на здравословното му състояние.

Мъжът е получил инсулт и е транспортиран в болница в Бургас, където е настанен за лечение с опасност за живота.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
Deni
преди 2 часа

сигурен съм, че никой от работодателите не ги праща периодично на профилактични прегледи! контрола е нулев !!!!!

Откажи