61-годишен шофьор на тежкотоварен камион загуби контрол над управляваното превозно средство на автомагистрала „Тракия“ в района на Карнобат.
Шофьорът навлязъл в крайпътен паркинг, където камионът се ударил два пъти в еластичната предпазна ограда и спрял в отводнителна канавка.
По информация на полицията, причината е внезапно влошаване на здравословното му състояние.
Мъжът е получил инсулт и е транспортиран в болница в Бургас, където е настанен за лечение с опасност за живота.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.