Жестоко меле на "Тракия"! ТИР помете две коли и се метна в канавката, гледката е ужасяваща

https://blitz.bg/katastrofi/zhestoko-mele-na-trakiya-tir-pomete-dve-koli-i-se-metna-v-kanavkata-gledkata-e-uzhasyavashta_news622078.html Blitz.bg

Тежкотоварен автомобил излетя от дясната лента на АМ "Тракия" и преди да се хвърли в канавката, помете два автомобила. Картината е ужасяваща, съобщава "Флагман", позовавайки се на очевидец. 

Инцидентът е станал около 21 часа тази вечер в близост до 260 км. от аутобана в посока Бургас. 

Водачите да шофират с повишено внимание. 

По думите на очевидеца, при мелето има тежко пострадали. 

Междувременно от АПИ съобщиха, че временно движението при км 239 от АМ "Тракия", в посока Бургас се осъществява в една лента. Катастрофиралият тежкотоварен автомобил е разсипал товар на пътното платно.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай