17-г. момиче избяга от социален дом, а когато ченгетата я откриха...

При обиск на девойката от нея са иззети наркотични вещества

https://blitz.bg/kriminalni/17-g-momiche-izbyaga-ot-socialen-dom-a-kogato-chengetata-ya-otkriha_news1099879.html Blitz.bg

Откриха 17-годишно момиче, обявено за издирване в Пернишко, съобщиха от полицията.

При обиск на девойката от нея са иззети наркотични вещества.

17-годишната тийнейджърка, настанена в Центъра за настаняване от семеен тип за деца без увреждания в радомирското село Дрен, е напуснала жилището и била обявена за издирване на 4 август.

Проверен е апартамент в жилищен комплекс „Арката“. Там момичето е било открито и последвал обиск, при който е открито пликче с канабис.

Девойката е предадена на служителите от дома в село Дрен, а по случая е образувана преписка за притежаване на наркотични вещества и работата продължава.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай