21-годишна майка на първокласничка преби учителка

https://blitz.bg/kriminalni/21-godishna-mayka-na-parvoklasnichka-prebi-uchitelka_news70138.html Blitz.bg

С решение на Варненския районен съд на 21-годишната Филка Сашева бе наложена глоба от 500 лв. за нанесена лека телесна повреда по хулигански подбуди на учителка. Подсъдимата бе освободена от наказателна отговорност като и бе наложена глоба.

Инцидентът е от 23 февруари миналата година. Сашева, заедно със свой роднина нахлули по време на час в класната стая на 1 "б" клас в ОУ "Отец Паисий". Още с влизането си в стаята 21-год. жена започнала да удря по лицето и гърдите учителката, като я питала защо е ударила дъщеря й (първокласничка в същия клас).

Инцидентът станал пред погледа на всички деца от класа и в присъствието на друга педагожка. Веднага пред директора на училището се изяснило, че учителката не е упражнявала насилие над първокласничката, а само поставила ръка на устата й, за да не крещи в час. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай