22-годишният перничанин се е прострелял в сърцето и починал на място, съобщи регионалния говорител на ОД на МВР в Перник Венцислав Алексов за сайта „За Перник”.
Перничанин на 22 години с инициали П.П се простреля в сърцето с пистолет "Аркус" и умря на място.
За самоубийството е съобщила на полицията 21-годишната Д.Б. около 09,00 ч. тази сутрин.
Трупът на П.П. бил намерен в кв. “Димова махала” в близост до ЖП линията. Оръжието пистолет марка “Аркус” е законно притежаван. Смъртоносният изстрел е попаднал в областта на сърцето.
Образувано е досъдебно производство и причините се изясняват./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.