4 270 незаконни цигари иззеха в Сливен

https://blitz.bg/kriminalni/4-270-nezakonni-cigari-izzeha-v-sliven_news70109.html Blitz.bg

Служители на “Икономическа полиция” претърсиха дома на 55-годишния М.С. и иззеха 4 270 цигари без бандерол. Това съобщават от МВР – Сливен.

Незаконните цигари са от различни марки – “Кинг”, “Вайсрой”, “Виктори”, “Мерилин” и др.

По случая е образувано досъдебно производство. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай