Служители на “Икономическа полиция” претърсиха дома на 55-годишния М.С. и иззеха 4 270 цигари без бандерол. Това съобщават от МВР – Сливен.
Незаконните цигари са от различни марки – “Кинг”, “Вайсрой”, “Виктори”, “Мерилин” и др.
По случая е образувано досъдебно производство. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.