Амфети за 5 млн. лв. заловиха столични полицаи

https://blitz.bg/kriminalni/amfeti-za-5-mln-lv-zaloviha-stolichni-policai_news56590.html Blitz.bg

30 килограма амфетамин са иззети при специализирана операция вчера, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Служители на отдел “Наркотици” на Дирекцията за противодействие на организираната и тежката престъпност към ГД “Криминална полиция” са открили дрогата в изоставена сграда в землището на с. Владая.
По оценка на експерти, стойността на заловения наркотик по цени на дребно възлиза на около 5 милиона лева.

С проведената полицейска операция е пресечена мрежа за трафик и разпространение на синтетични наркотични вещества.

В ДПОТП е заведено досъдебно производство. Работата по разкриването на престъпната група продължава./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай