Антимафиоти иззеха около 2.5 тона алкохол с нередовни бандероли в Сандански

https://blitz.bg/kriminalni/antimafioti-izzeha-okolo-25-tona-alkohol-s-neredovni-banderoli-v-sandanski_news69786.html Blitz.bg

В два магазина, собственост на фирма в Сандански, антимафиоти открили близо 3000 бутилки алкохол с нередовни бандероли.

Бутилките били от по литър и от 700 грама и с етикети на различни български марки /водка, ракия, уиски/, върху тях бил залепен нередовен бандеролен знак.

Общото количество на иззетия алкохол е приблизително 2.5 тона, разпределен в 3000 бутилки. Той е транспортиран в складове на агенция „Митници”. Назначени са експертизи на бандеролните знаци.



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай