Баба отгледа 150 кг. канабис

https://blitz.bg/kriminalni/baba-otgleda-150-kg-kanabis_news58283.html Blitz.bg

Плантация от канабис разкри в парцел край Казанлък масирана полицейска проверка. Седемдесет и две годишната Н.Н. -собственичка на парцела, сама е посадила и отглеждала доходоносната култура в нивата си разположена на забутано място в индустриалната част на града на розите.

Полицаите се ошашавили от перфектно отгледаната растителност, тъй като повечето стръкове от 150 –те килограма канабис, които открили в плантацията надвишавали три метра и десет сантиметра. Най-малкото растение било от метър и петдесет.

От полицията в Казанлък информират, че е образувано досъдебно производство срещу бабата замислила търговията на наркотика.

Керка Хубенова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай