Автокрадец бе задържан от криминалисти при "получаването на откупа" от собственика но откраднатата кола.
Кражбата на возилото “Ауди А-4” била извършена на 15 юни от бул.”Цариградско шосе”, където бил паркирано. Впоследствие неизвестен мъж се свързал със собственика по телефона и поискал откуп от 4000 лева за връщането на колата. Собственикът не аудито обаче не бил вчерашен, веднага се обадил в полицията.
След оперативно-издирвателни действия криминалистите установили и задържали крадеца. Това бил 32-годишният С.Д., известен на МВР. Наложена му е мярка за неотклонение “парична гаранция” 1000 лева. Работата по случая продължава. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.