Бутане, душене и бъркане в устата: Жестока женска свада смрази Софийско ВИДЕО

Хвана ме здраво с едната ръка, а с другата ми нанесе множество удари по лицето - разказа Даяна Богданова, която била нападната от друга жена

https://blitz.bg/kriminalni/butane-dushene-i-barkane-v-ustata-zhestoka-zhenska-svada-smrazi-sofiysko-video_news1069620.html Blitz.bg

Агресия заради паркомясто в софийското село Нови хан. Млада жена подаде със сигнал, че е била нападната от друга в жилищен комплекс.

Стигнало се е до бутане, опит за душене и счупено стъкло.

„Паркирах на празно място и отидох да взема кучето си. Когато излязох с него, видях как жена удря по предното стъкло на автомобила. Вследствие то е счупено.

Попитах я защо го прави, а тя ми обясни, че това е неправилно паркиране.

Но по-късно полицаите не установиха нарушение“, заяви потърпевшата Даяна Богданова.

Вандализират яко паркиралите коли в този квартал на София

Следва нападение от жената върху Богданова.

Бръкнала й в устата

„Не можах да се защитя, държах кучето си. Хвана ме здраво с едната ръка, а с другата ми нанесе множество удари по лицето. При дърпането ми тя се опита да ме хване за гушата.

Докато виках, тя ми бръкна в устата и ми издърпа езика. Цялата ми лигавица е надрана. Не мога да се храня нормално“, допълни потърпевшата.

Даяна Богданова се обажда на 112.

Побоят продължи около 6 минути, всичко приключи след като синът ѝ дойде с думите: „Стига ѝ толкова“. Аз клекнах на земята и се обадих на полицията“, каза Богданова.

Тя обяснява, че не познава сочената за нападателката и кварталът е спокоен. По думите й е била на годините на майка й. Има свидетели на случката. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
12 Коментара
Толер
преди 1 година

Затворен комплекс, елита на България!!!

Откажи
иван
преди 1 година

това русо пиле сигурно постоянно е паркирала както и харесва на нея и е дразнила съседите .. сина не е прав ..малко и е боя ..да се научи да се съобразява с другите и ще яде по малко бой ...

Откажи
Минко
преди 1 година

Иване, да те ... кой те хване!

Откажи
батко
преди 1 година

до минко сливата тази етрябвало да и брънат от зад и тогава във устата примадона

Откажи
батко
преди 1 година

до минко сливата тази етрябвало да и брънат от зад и тогава във устата примадона

Откажи
Луд
преди 1 година

На тези полицаи при увеличението на заплатите герберският министър да обърне внимание.Не е работа на неуки сержанти да установяват имали или няма законово нарушение ,,СЪДИ ГИ. ЗА ПОБОЯ И ЛИЧНО ПОЛИЦАИТЕ ЧЕ СА СИ ПРЕВИШИЛИ ПРАВАТА. ,,СТДИ ГИ ДО ДУПКА....

Откажи
Ицака
преди 1 година

Не комшийка, а мърша. Такива са за болничните заведения

Откажи
Докто
преди 1 година

Много ограничено мислене. Така ще си решиш проблемите точно колкото и тази бабаитка си ги е решила...демек умножила ги е многократно. Честито

Откажи
Пламе
преди 1 година

Лунгур, а тая стрина ли трябва да установява кое е правилно паркиране и кое не.

Откажи
stoian
преди 1 година

ще започнеш да се съобразяваш че не си сама в блока не си си на село дето си спираш пред дувара интересно ми е къде е кашпата от клипа как си слезнала инвеститора вади плана и разбираш че там няма паркомясто

Откажи