Ченгета стрелят по автомобил беглец

https://blitz.bg/kriminalni/chengeta-strelyat-po-avtomobil-beglec_news50197.html Blitz.bg

Полицаи стреляха по Опел Вектра, който отказал да спре на стоппалка. Ченгетата все пак спрели автомобила, като спукали двете задни гуми на колата беглец.

На 24.05 около 00,15 часа в гр. Полски Трамбеш органите на реда опитали да спрат за проверка подозрителен Опел Вектра. Вместо да спре, шофьорът надул газта. След каратко преследване, ченгетата започнали да стрелят със стоп патрони по гумите на колата. Когато  започнала да се влачи и спряла принудително, криминалистите разбрали, че вътре се возили 17-годишен шофьор и още 4 непълнолетни лица. / БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай