С опасност за живота остават две жени, които бяха транспортирани в "Пирогов", а 9 от пострадалите са настанени в болницата в Ямбол. Те остават в стабилно състояние, съобщи БНТ.
"След вчерашния транспорт на двете жени, които бяха в тежко състояние, останаха 9 пациенти. Всички са прекарали спокойно нощта, включително и двете пациентки в реанимация, които бяха в тежко, но стабилно състояние.
Правени са кръвопреливания, състоянието им е стабилно към тази сутрин", заяви пред националната телевизия д-р Валентин Вълчев, директор на спешния център в болницата в Ямбол.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.