Четирима криминално проявени мъже похитили 33 - годишен мъж от Сливен. Те не са искали пари за откуп, а са пребили жертвата си в местност край града.
Престъпниците вече са зад решетките, съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал на 21 януари тази година.
Сигналът е подаден в РУМВР - Сливен на 29 януари от отвлечения.
Той е бил качен на сила от непознати за него в автомобил с неизвестна марка и регистрационен номер пред дома му в кв. "Надежда".
Откаран е в землището на село Чокоба, където четиримата са го пребили. Получил е повърхностни наранявания по тялото и главата.
Причините за отвличането все още се изясняват.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.