Дрога в подметки откриха бургаските полицаи

https://blitz.bg/kriminalni/droga-v-podmetki-otkriha-burgaskite-policai_news58754.html Blitz.bg

В пратка, предназначена за 22-годишния Н.С. от Камено - осъден на 3 години и 4 месеца лишаване от свобода за участие в престъпна група за разпространение на наркотици, били открити десет топчета с марихуана и пликче с амфетамини, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Дрогата, изпратена от сестра му, била замаскирана в специално изработен тайник в подметките на гумени чехли. Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление на МВР - Бургас. От областната дирекция припомнят, че групата бе уличена и задържана на 10 юли миналата година. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай