Около 11.00 ч. вчера служители на полицията в Нова Загора при специализирана операция са открили и иззели в две съседни къщи в кв.”Шести” 60 пакетчета хероин съобщиха от пресцентъра на МВР.
От дома на 37-годишния Д.П. служителите на реда иззели 130 гр. хероин, опакован в 44 хартиени пликчета, а от дома на 38-годишния А.П.- 20 пликчета хероин с общо тегло около 5,5гр. По случая е образувано досъдебно производство.
/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.