Двама нападнаха дама в парк, краднат й чантата

https://blitz.bg/kriminalni/dvama-napadnaha-dama-v-park-kradnat-y-chantata_news27928.html Blitz.bg

Двама млади мъже нападнаха 44-годишна жена в парка край музея "Земята и хората" в столицата. Нападението станало в ранните часове на вчерашния ден, когато дамата отивала на работа.

Вчера към 7 часа сутринта в полицията се обадила 44-годишна жена, която съобщила, че е била нападната от непознати в парка край музея “Земята и хората”, които й отнели насила чантата с пари и документи. Ченгетата веднага изпратили екипи, които заградили местността и спипали двамата извършители - Д.С. на 19 г. и А.К., на 27 г., неизвестни досега на органите на реда. Образувано е досъдебно производство и им е наложена мярка “задържане под стража” за 72 часа. Продължава работата по документиране и на други техни престъпни деяния.

По жалба на 52-годишна столичанка във Второ РУМВР са задържани други двама грабители. 18-годишните М.С. и Б.С., регистрирани за криминални прояви, я нападнали в кв.”Орландовци”, нанесли й побой и след като я повалили на земята, й отнели чантата с два мобилни телефона и пари. Задържани са под стража и срещу тях се води досъдебно производство/ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай