Фирма за превоз на автомобили масово мами клиенти

https://blitz.bg/kriminalni/firma-za-prevoz-na-avtomobili-masovo-mami-klienti_news57834.html Blitz.bg

Българска фирма за превоз на автомобили от Великобритания масово мами клиенти.

Представител на фирмата лъжел клиентите, че има автовоз. Вземал колите им срещу предплата на занижена цена, но търсел транспорт от други фирми, на които обещавал реалните суми.

Превозвачите транспортирали колите в България, но не получили стотинка. Сега посредникът се крие, а фирмите задържат автомобилите докато той се появи, за да си плати.

За схемата пред „Календар” разказват изгорелите с пари и коли българи в Англия. Броят на ощетените вече е двуцифрен. Колите на някои клиенти дори не стигат до България, а на други стигали на собствен ход, натъпкани с багаж. Расте и броят на оплакалите се пред британската полиция./ БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай