Съвестен гражданин е задържал измамник и след това е подала сигнал в полицията, съобщиха от МВР – Бургас.
Гражданският арест е бил упражнен върху 50 годишният Е.М. от морския гред, след като заедно с още един мъж, се е измамил 81 годишен пенсионер от Карнобат. Престъпниците са обяснили на стареца, че ще участва в игра с предметни награди, ако даде 250 лв.
По-късно полицията е установила и самоличността на втория мъж, участвал в извършването на престъплението. Това е 36 –гододишният А.А. от Бургас. По случая е образувано бързо полицейско производство. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.