Хлапета обраха тото пункт, сгащват ги

https://blitz.bg/kriminalni/hlapeta-obraha-toto-punkt-sgashtvat-gi_news38601.html Blitz.bg

Три хлапета на възраст между 12 и 15 години ограбиха тото пункт в Добрич, като задигнаха 20 лева, след заплаха с нож над касиерката.

Непълнолетни грабители бяха задържани вчера от добрички полицаи след предприето сериозно издирване. Малолетните са заподозрени в грабеж - на 4 март, около 18.20 часа, след като заплашили с нож касиерката на тото-пункт в района на гара “Юг” в града, отнели към 20 лева. Граждани направили опит да ги задържат, но тримата успели да избягат и да се скрият от погледите на възмутените хора. Работата за изясняването на обстоятелствата около случая продължава. Образувано е досъдебно производство.  /БЛИЦ
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай