Хванаха 25-годишен с хероин

https://blitz.bg/kriminalni/hvanaha-25-godishen-s-heroin_news55410.html Blitz.bg

25-годишният Ю.А. от Нова Загора е задържан от патрулиращи полицаи за притежание на дрога, съобщиха от областната дирекция на МВР в Сливен.

При проверка на ул.”14-ти януари” в града у младежа са открити 4 пакетчета с бледокафяво прахообразно вещество, реагиращо на хероин и брутно тегло около 1 грам. Образувано е досъдебно производство. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай