Иван Тотев си пиел кафето, когато атакували лъскавия му джип

Пловдивският кмет е дал показания

https://blitz.bg/kriminalni/ivan-totev-si-piel-kafeto-kogato-atakuvali-laskaviya-mu-dzhip_news393388.html Blitz.bg

Тази сутрин дойдох на работа в общината и отидох в близкото заведение да пия кафе. Там дойде човек да ми съобщи, че е хвърлен камък по колата ми. Това каза пловдивският кмет Иван Тотев по повод информацията, че джипът му е изпотрошен с камъни.

Той е отишъл на служебния паркинг, където обикновено оставя джипа си и видял, че страничното му стъкло е разбито. Служители на общинска охрана са зърнали извършителя и са го преследвали чак до църквата "Света Петка", където е бил заловен.

Тотев похвали служителите си. Вандалът е предаден в полицията. Задържан е за 24 часа, а кметът е дал показания пред разследващите.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай