Издирват садисти, обезобразили от бой англичани пред хотел в Банско

Версиите са обир или пиянска свада

https://blitz.bg/kriminalni/izdirvat-sadisti-obezobrazili-ot-boy-anglichani-pred-hotel-v-bansko_news208310.html Blitz.bg

Полицията издирва двамата нападатели, пребили зверски двама англичани в Банско. Инцидентът е станал през нощта пред хотел „Глазне“. Полицията предполага, че боят е станал при опит англичаните да бъдат обрани. От единия са откраднати 100 лв.

Едната жертва на боя е със счупен нос. Двамата англичани са били в пияни в нощен клуб. Работи се и по версията за пиянско сбиване.

Полицията издирва нападателите. Гледат се записите на камерите от съседните заведение. Полицейският участък се намира съвсем близо. Работата по случая продължава.  
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай