20-годишен мъж бе заловен, след като със свой приятел нанесли побой и ограбили 28-годишен пловдивчанин, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Пловдив.
В 6.45 часа вчера на спирката пред магазин “Форум” в ж.р.”Тракия” 28-годишен пловдивчанин е бил нападнат от двама непознати младежи, които му нанесли побой, привели го в безпомощно състояние и му отнели портфейла с 800 лева. След получения в Пето Районно управление сигнал за грабежа полицаите са заловили единия от нападателите – 20-годишния А.Д. Кърджали. Той е задържан за 24 часа в ареста. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.